LOCAL TIME
 
 
 
   
 
 
 
 
 
SÜPER YATLAR
 
Karpaz Gate Marina süper-yatlar ve daha büyük teknelerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde özel olarak tasarlandı. Gelişmiş bağlama imkanlarının yanı sıra deneyimli ve güler yüzlü personeliyle teknik hizmetler ve çeşitli servis seçenekleri sunan marinada mürettebatın her türlü kişisel ihtiyaçları da karşılanabiliyor.

Uzunluğu 55 metreye kadar olan tekneleri bağlama kapasitesine sahip Karpaz Gate Marina’da tekne bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra, 45 metre boy ve 10 metre genişliğe kadar olan tekneleri kaldırma kapasitesine sahip 300 tonluk bir gezer vincin de yer aldığı 18,000 metrekarelik bakım onarım alanı bulunuyor. Her bağlama noktasında elektrik ve içme suyunun hazır olduğu bağlama hizmetleri arasında yüksek hızlı WiFi internet ve TV bağlantısı, 24 saat kapalı devre kamera sistemi ve güvenlik personeli yer alıyor. Karpaz Gate Marina misafirleri ayrıca tüm ihtiyaçları için önbüro hizmetlerinden de yararlanabiliyor.

İster bölgede seyrederken uğranılan duraklarından biri ister gümrüksüz, korunaklı ve güvenli bir noktada kısa süreli bağlama amaçlı olsun, Karpaz Gate Marina Doğu Akdeniz’in bu güzel köşesini ziyaret edip deneyimlemek isteyen süper-yatlara bütün imkanlarıyla kucak açıyor.
 
Demirleme yerleri hakkında e-posta almak için
 
 
 
 
SERVİSLER
 
5.5 METREDEN 55 METREYE KADAR 300 BAĞLAMA İMKANI
GÜVENLİ VE KORUNAKLI LİMAN
TEKNİK SERVİSLER
300 TONLUK GEZER VİNÇ
YAT MALZEMELERİ SATIŞ MAĞAZASI
BAKIM ONARIM ALANI
KİRALIK DEPOLAMA ALANLARI
YAKIT İSTASYONU
DUTY FREE
ATIK ALIM SERVİSİ
ELEKTRİK (TEK VE ÜÇ FAZLI)
WI-FI İNTERNET ERİŞİMİ
KABLO TV BAĞLANTISI
İÇME SUYU
RESTORAN – HEMINGWAY’S RESTO-BAR
BEACH CLUB
YÜZME HAVUZU – TATLI SU, 33 METRE
FITNESS CENTER
MİNİ-MARKET
SÜPERMARKET (10-DAKİKA SÜRÜŞ MESAFESİNDE)
ÖNBÜRO HİZMETLERİ
BANKA / ATM
DÖVİZ BÜROSU
ÇAMAŞIRHANE

Download our shuttle service flyer >> Click here 

 
 
 
 
FIYAT LISTESI & PRATIK BILGILER
 
   
 
 
 
 
HAVA DURUMU
 
MARİNA’DA ANLIK HAVA DURUMU
 
 
 
 
SERTİFİKALAR VE ÜYELİKLER
SERTİFİKALAR
ÜYELİKLER
 
5 Altın Çıpa 5:
Karpaz Gate Marina 2013’te The Yacht Harbour Association’ın (TYHA) 5 Altın Çıpa (5 Golden Anchor) ödülü ile ödüllendirilerek Kıbrıs’ta Altın Çıpa statüsü almaya hak kazanan ilk marina oldu. The Yacht Harbour Association’ın (TYHA) en üst derecesi olan 5 Altın Çıpa, bir marinada uluslararası marina standartlarının karşılandığı, mükemmel olanakların ve tekne sahiplerine yönelik üst düzey hizmetlerin sunulduğu anlamına geliyor.

ICOMIA Clean Marina:
The Yacht Harbour Association’ın (TYHA) en üst derecedeki 5 Altın Çıpa (5 Golden Anchor) ödülü kapsamında, 2013 yılında Karpaz Gate Marina’nın ICOMIA Temiz Marina standartlarını karşıladığı belgelendi. ICOMIA’nın (Uluslararası Denizcilik Endüstrisi Dernekleri Konseyi) temiz marina standartları uluslararası platformda kabul görmektedir.

Karpaz Gate Marina, Uluslararası Yat Limanları Birliği (TYHA) tarafından 2017 yılının En İyi Marinası seçildi.
TYHA Yılın Marinası Ödülleri, hem İngiltere hem de yurtdışında bulunan tüm Altın Çıpa ödüllü marinalarına açık olarak düzenlenirken tekne sahipleri ve marina işletmecilerinden, en beğendikleri yat limanına oy vermeleri istendi.

 
 
 
 
REFERANSLARIMIZ
 
“Geçtiğimiz 4 yıl içinde M/Y Devils Advocate ile San Remo, Nice, Canet en Roussilon ve Port Ginesta gibi çok sayıda limana bağlandık. Bunların hiçbirinde teknik onarım ve bakım konusunda KGM’nin sunduğu mükemmelliyetçilik, özen ve uzmanlıkla karşılaşmadık. Örneğin bir Fransız elektrikçinin yetersizliği yüzünden ırgat sistemi bir yıldır çalışmıyordu. Bunu size yazıyorum, çünkü KGM’nin özen ve bakım gerektiren tekneler için sağladığı avantajları hakkında kesinlikle bir blog yazmak niyetindeyim. Personelinizin palamar desteği gördüklerimizin en iyisi.”
Charles, Devils Advocate  
“Duş/banyo ve çamaşırhane süper. Her şey tertemiz. 1992 yılından bu yana tekneyle gezip marinalarda kalıyoruz, şimdiye kadar bu derecede temiz olanını hiç görmedik. Çamaşır ve kurutma makineleri bile pırıl pırıl ışıldıyor!”
Jeanette & Avi 
 
 
YOL TARİFİ İÇİN - BURAYI TIKLAYIN >
 
 
 
 
%Content_Page_36%
E-Posta ile bilgi alın
 
 
 
 
 
 
 
GEZİNTİ ALANI
MARKET
SPOR SALONU
YAT MALZEMELERİ
MEPHISTO DALIŞ OKULU
CYPRUS YACHT
SANAT GALERİSİ
OYUN PARKI
%Content_Page_18%
 
 
 
 
 
HEMINGWAY’S RESTOBAR
MENU
ŞARAP LİSTESİ
SİPARİŞ
ÖZEL ETKİNLİKLER
REZERVASYONLAR
%Content_Page_17%
 
 
 
 
 
BEACH KULÜP
AKTİVİTELER
PLAJ BAR
SU SPORLARI
MENU
ÖZEL ETKİNLİKLER
REZERVASYONLAR
%Content_Page_15%
 
 
DOĞA
KEYİF
KÜLTÜR
TARİH
AKSİYON
 
 
 
 
 
%Content_Page_36%
 
 
 
 
ETKİNLİKLER
 
       
 
 
 
 
 
 
BASIN
 
May 2018 KARPAZ GATE MARINADA YENİ MARINA MÜDÜRÜ ATAMASI
Jan 2017 Karpaz Gate Marina, TYHA’nin 2017 Yilin En İyi Uluslararasi Marinasi Ödülüne Layik Görüldü
 
 
 
 
İLETİŞİM
Head Office:
Osman Paşa Caddesi no.37/2, Lefkoşa, KKTC
Adres: P.K. 727 Lefkoşa, KIBRIS, Mersin 10, Türkiye
Telefon: +90 392 2292800
MARİNA:
Yenierenköy, Karpaz
Adres: P.K. 12 - Yenierenköy / İskele
KIBRIS - Mersin 10, Türkiye
E-POSTA: info@karpazbay.com
 
BAŞLIK
ADINIZ
TELEFON
E-POSTA
YORUMLAR:
Write "k52r" in the following field:
 
ÇALIŞMA SAATLERİ
Merkez Ofis: P.tesi - Cuma. 09.00 - 17.00
 
 
 
 
About us
 
Vision
Karpaz Gate Marina's vision is to introduce the less travelled areas of the Eastern Mediterranean to the yachting sector, to lead the development of this region to create a widely recognized and attractive yachting tourism destination and to establish the marina as the leading homeport in the East Mediterranean.

Mission Statement
As the first international standard marina in North Cyprus and the only marina on the Island with the highest Five Gold Anchor rating, Karpaz Gate Marina's mission is to enable all our berth holders and visitors to experience and benefit from this superior level of facilities and service.
Our objective is to thoroughly delight and totally satisfy our clients and to provide them with outstanding service, shelter and security. We emphasize high quality standards in all of our professional marine facilities and technical services, as well as for our food and beverage, leisure and entertainment amenities and services.
We strive to continually improve and adapt to maintain meticulous standards for the benefit of our guests and clients. We welcome sailors cruising in the Mediterranean Sea, originating from all over the world, as well as locals and tourists, and aim to provide all these clients with a place where they can enjoy our unique food, beverages and leisure facilities in a natural and relaxing atmosphere.

To achieve the high standards required and to be able to realize our vision, we recognize the importance of upholding the dedication and commitment of our well-trained, motivated and enthusiastic team of employees.
We are committed to making a difference, both for all of our clients as well as for our local community in the remote and beautiful area of the Karpaz.
 
 
 
 
Jobs at Karpaz Gate Marina
 
Our aim at Karpaz Gate Marina is to delight and satisfy every guest and client and to provide them with outstanding service, shelter and security.

To achieve this objective, we need a dedicated, committed and enthusiastic team of employees who are motivated to maintain our meticulous standards.

We recognize the importance of selecting team members from different countries with a variety of experiences and skills who reflect our values and who are driven to providing exceptional customer service.
In return, we strive to ensure our employees enjoy a challenging and exciting working atmosphere in a beautiful marina environment.

Current Job Openings:

Marina Security Team (View Details)

Marina Technical Team (View Details)


Cook Position (View Details)

General Application Form - Download Here
 
 
 
 
The Team
 
 
 
 
 
Shipyard & Tech Services
 

Services
Anti-Fouling
Teak works
Paint works
Engine services
Carpentry
Lamination works
Mechanical Services
Electrical works